Přihlášení  |  Registrace

PROČ SI VYBRAT BIO PAPÍR?

Naše papírové produkty jsou vyrobeny z ECO papíru. V čem se lýší eco papír od toho běžného? Eco papír pochází z zodpovědně obhospodařovaných lesů udržitelnou cestou. V našem sortimentu se tedy vyskytuje hlavně udržitelný papír a lepenka s použitím recyklovaného obsahu tam, kde je to možné. Některé z papírových výrobků jako např. kelímky či misky na polévku jsou opatřeny ochrannou rostlinnou vrstvou. Tato vrstva zabrání jakémukoli prosáknutí a promočení teplých i studených jídel

 

Různorodost papírového sortimentu se těší pozitivním ohlasům našich zákazníků již několik let. Kromě pozitivních vlastností jako jsou odolnost a kompostovatelnost je další výhodou jeho nízká váha a snadná příprava k použití. Materiál je někdy kombinován z bio plastem. O tomto produktu se více dočtete zde.

 


        
Proč papírové produkty od nás?

        1. Pocházejí z kontrolovaných lesních přejímek.

        2. Neobsahují plasty.

        3. Jsou šetrné k životnímu prostředí.

        4. Jsou kompostovatelné.

        5. Zvládnou kontakt s tekutinou a mastnotou.

        6. Mají vkusný vzhled.

 

 

 

Produkty, které splňují vysoké standardy z hlediska jejich vlastností i environmentální kvality. Každý certifikovaný produkt musí projít přísnými testy environmentální vhodnosti. Naše rostlinné kompostovatelné potravinové obaly jsou vyrobeny z obnovitelných, méně uhlíkových, recyklovaných nebo regenerovaných materiálů. Ve své hotové formě mohou být komerčně kompostovány s potravinovým odpadem, pokud je akceptován. Jsme držiteli nejrozsáhlejší sady certifikace kompostovatelnosti v tomto sektoru, která je nezávislou zárukou, že naše produkty mohou být zpracovány ve správných zařízeních.
                                                                                

Snažíme se o největší šetření surovin, proto jsou některé z produktů vyrobeny z recyklovaného papíru. V případě nedojde-li ke kontaktu mastného a tekutého pokrmu s obalovým materiálem můžete obal zrecyklovat. Surovina se tak vrátí opět do oběhu.

Kompostovatelné jednorázové výrobky jsou určeny ke zpracování v průmyslovém kompostovacím zařízení spolu s potravinovým odpadem. V případě, že takové zařízení nemáte k dispozici, použitý obal zahodíte do směsného odpadu.

V případě, že máte zájem o produkty a nevíte si rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat!